Nabídka práce > Strojírenský dělník pro českou společnost- Hustopeče u Brna!

Strojírenský dělník pro českou společnost- Hustopeče u Brna!

Náplň práce

Máte zájem o práci pro úspěšnou českou strojírenskou společnost, která spolupracuje s celým světem? Rádi se neustále zlepšujete a nebojíte se třísměnného provozu? Máme pro Vás zajímavou nabídku v Hustopečích u Brna.

V práci Vás čeká:
- příprava ocelových produktů dle daných postupů a instrukcí na úpravu jejich povrchů

Lokalita: Hustopeče u Brna, výborná dostupnost z vlakové stanice Šakvice!

Požadavky

- znalost technické dokumentace
- manuální zručnost
- ochota se učit novým věcem
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- samostatnost, zodpovědnost
- praxe na obdobné pozici výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - významná česká společnost - zajímavá mzda odvíjející se od výkonu - dotace stravy - výborná dostupnost vlakem na trati Brno - Břeclav (stanice Šakvice) Společnost nabízí moderní pracovní prostředí, možnost odborného a profesního růst a stabilné zá
  • Místo pracoviště: Hustopeče