Nabídka práce > HR SPECIALISTA S AJ | RYCHNOVSKO

HR SPECIALISTA S AJ | RYCHNOVSKO

Náplň práce

Jsi energický a odhodlaný člověk s chutí pracovat pro mezinárodní výrobní společnost?

Pokud máš praxi v HR a rozumíš si s počítačem, neváhej a pošli svůj životopis v AJ!

Na pozici HR SPECIALISTY Tě budou čekat tyto úkoly:

- vedení personální agendy
- nábor zaměstnanců
- příprava reportů
- spolupráce se státními orgány
- komunikace s externí mzdovou účetní
- zajišťování vzdělávání a školení pracovníků
- být pravou rukou pro HR manažerku

Požadavky

- praxe v oblasti HR (nejlépe z mezinárodní výrobní společnosti)
- pokročilá znalost MS Office (zejména práce v Excelu)
- anglický jazyk na úrovni B1/B2
- odolnost vůči stresu, multitasking

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - příspěvky na stravování - slevy na volání a tankování - moderní pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou