Nabídka práce > VEDOUCÍ ZÁVODNÍ RESTAURACE - RAKOVNÍK - 35 000 Kč/měs.

VEDOUCÍ ZÁVODNÍ RESTAURACE - RAKOVNÍK - 35 000 Kč/měs.

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici vedoucího v gastronomii? Vyznáte se v hygienických předpisech a lokalita Rakovník je pro Vás dobře dostupná?

Tak neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se VEDOUCÍM ZÁVODNÍ RESTAURACE v RAKOVNÍKU!

Mzda: 35 000 Kč/měs.
Pracovní doba: flexibilní - dle organizace práce
Lokalita: Rakovník
Nástup: ihned

Požadavky

* Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 1 rok
* Znalost hygienických předpisů
* Zkušenosti s vedením týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zvýhodněné stravování na pracovišti * Sickdays * 2 dny volna navíc * kartu Benefit Plus * mobilní telefon i pro soukromé účely * služba ELA Assistant * Po roce příspěvek na penzijní pojištění-
  • Místo pracoviště: Rakovník