Nabídka práce > SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ A MEZD - HR

SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ A MEZD - HR

Náplň práce

Do automotive společnosti kousek za Ústím nad Labem hledáme kolegu na personální oddělení. Pokud máte na této pozici praxi alespoň 3 roky z výrobní společnosti a hovoříte anglicky, moc rádi se s Vámi setkáme.

Náplň práce:
* tvorba a správa personálních nákladů a odměn
* udržování, změny, nastavování mzdových systémů
* sledování legislativy v oblasti odměňování
* analýzy dat, reporting výsledků
* mzdové kalkulace pro nové nástupy a příprava mzdových dekretů
* přehodnocení zaměstnanců
* komunikace s vedením společnosti, personálním oddělením a mzdovou účtárnou
* spolupráce při přípravě personálního plánu

Požadavky

* VŠ ekonomického směru
* alespoň 3 roky zkušeností v oblasti mezd a odměňování ve výrobní společnosti
* angličtina plynule slovem i písmem
* MS Office – Word, Excel (pokročilá znalost), Powerpoint
* vítáme znalost SAP a Vema
* analytické myšlení, přesnost, smysl pro detail

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * dotované stravování * příspěvek na penzijní a životní pojištění * týden dovolené navíc * 1 den volna s plnou náhradou mzdy * příspěvek na dětskou rekreaci * jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem