Nabídka práce > Specialista zpracování výrobních zakázek | Trutnov

Specialista zpracování výrobních zakázek | Trutnov

Náplň práce

Máte SŠ vzdělání a chcete využívat cizí jazyky?

Pro jednu z největších mezinárodních společností právě obsazujeme pozici Specialisty zpracování výrobních zakázek.

Co Vás na pozici čeká:

- Řízení výroby
- Práci s výrobními zakázkami
- Zodpovědnost za skladové zásoby finálních výrobků
- Komunikaci s centrálním skladem v Německu a interní komunikaci s ostatními odděleními
- Plánování, řešení operativních problémů
- Zodpovědnost za spolehlivost dodávek, práce se SAP

Požadavky

- SŠ vzdělání
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- Komunikativnost, časovou flexibilitu
- Samostatnost a spolehlivost
- Schopnost týmové práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 28000 CZK do 29000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní/životní pojištění - příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie) - jazykové kurzy - zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Trutnov