Nabídka práce > DLOUHODOBÁ víkendová brigáda v Písku

DLOUHODOBÁ víkendová brigáda v Písku

Náplň práce

Chceš stabilní víkendovou brigádu?
Máš rád práci v kolektivu?
Baví tě komunikace s lidmi po telefonu?
Přidej se do našeho nového týmu v call centru, kde se budeš starat jen o zákaznickou linku - NEJEDNÁ SE O ŽÁDNÝ PRODEJ po telefonu.

Stačí jen zaslat tvůj životopis.

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

Pozitivní a proaktivní přístup k zákaníkům. Milé vystupování a kvalitní hovory.

A koho hledáme?

Všechny aktivní uchazeče, kteří chtějí pracovat o víkendech - bude se jednat o osmihodinové ranní směny v sobotu a neděli.
Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené a studenty.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 0 CZK do 164 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: - stravenku v hodnotě 115 Kč za odpracovaný den - zaškolení na místě - příjemné pracovní prostředí - práce jen o víkendech
  • Místo pracoviště: Písek