Nabídka práce > ADMINISTRATIVA na prodejně, 100 Kč/hod, Karlovy Vary

ADMINISTRATIVA na prodejně, 100 Kč/hod, Karlovy Vary

Náplň práce

Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost?

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici:

ADMINISTRATIVA NA PRODEJNĚ

Náplň práce:
- administrativní podpora spojená s chodem prodejny
- průběžné vyřizování reklamací - třídění, rozposílání zákazníkům apod.

Nástup: ihned
Spolupráce: dlouhodobě
Plat: 100 Kč/hod.
Lokalita: Karlovy Vary
Úvazek: na cca 9 hodin týdně (je potřeba docházet minimálně 3x týdně na prodejnu)

Požadavky

- středoškolské vzdělání
- velmi dobré komunikační schopnosti
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost práce na PC a základní orientace v moderních technologiích
- pozice je vhodná i pro maminky na mateřské

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 100 CZK do 100 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: - získání praxe - příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary