Nabídka práce > Design-Manufacturing Engineering Leader

Design-Manufacturing Engineering Leader

Náplň práce

Máte zkušenost se zaváděním nových projektů do sériové výroby?

Umíte modelovat v 3D programu CAD a domluvíte se anglicky?

Co dalšího na Vás čeká:
- Podílení se na realizaci zakázek od zákazníků
- Definování procesu a dílčích zdrojů pro realizaci projektů
- Doladění zakázky do finální podoby
- Konstruování a úpravy v 3D programu
- Zohledňování prvků štíhlé výroby

Požadavky

- Zkušenost na obdobné pracovní pozici
- Praxe v automotive zaměřené společnosti
- Zkušenost s novými projekty
- Pokročilá znalost anglického jazyka - úroveň B2
- Znalost 3D konstrukčních programů - CAD

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 85000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Náborová odměna 10.000 Kč - 25 dní dovolené + 3 dny sick day - Roční bonus (ve výši jednoho měsíčního průměrného výdělku) - Příspěvek na závodní stravování - Příspěvek na dopravu 3kč/km - Firemní aktivity
  • Místo pracoviště: Klatovy