Nabídka práce > OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Jste rozený obchodník? Umíte německy a k tomu jste technicky zdatný?

Pro zajímavou výrobní společnost hledáme
OBCHODNĚ TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE

* aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a nových obchodních partnerů
* příprava a zpracování nabídek
* zodpovědnost a dohled nad přidělenými zakázkami
* komunikace se stávající zákazníky
* zajištění monitoringu trhu a konkurence
* podílení se na marketingové strategii a tvorbě propagačních materiálů
* účast na vyhodnocování obchodních případů a cenových kalkulací.
* řešení reklamací

Požadavky

* min SŠ technického směru
* praxe v oblasti zastupování technického produktu min. 2 roky
* technický background
* orientace v technické dokumentaci
* velmi dobrá znalost NJ podmínkou
* samostatnost, proaktivita, časová flexibilita
* spolehlivost, zodpovědnost
* aktivní řidič - řid. průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivační bonusová složka - příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu) - 3 dny zdravotní volno / Sick Day - intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum - hrazené jazykové kurzy - mobilní telefon, n
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou