Nabídka práce > VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY | mimo automotive

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY | mimo automotive

Náplň práce

Jste strojař srdcem i duší, a máte zkušenosti v oblasti kvality? Baví Vás přicházet "věcem na kloub"? K tomu jste již vedl alespoň malý tým podřízených a umíte dobře anglicky?

Pak neváhejte a ucházejte se o pozici

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY | ne automotive

Vaší náplní práce bude:
* provádění interních a dodavatelských auditů
* zodpovědnost za funkčnost systému managementu kvality, jeho případné zlepšování
* úzká spolupráce s managementem společnosti
* navrhování nových systémových řešení a opatřeních pro snižování neshodných výrobků
* provádění kvalitativních analýz
* účast na výběru dodavatelů

Požadavky

* min. SŠ technického směru podmínkou
* praxe ve výrobní společnosti
* zkušenosti v oblasti kvality
* praxe s vedením lidí (min. malého kolektivu), schopnost vést a motivovat podřízený
* schopnost logicky uvažovat a analyticky řešit problémy
* angličtina na úrovni denní komunikace
* velmi dobrý technický background a orientace ve strojírenství
* procesní a systémová orientace, schopnost dotahovat věci do konce
* proaktivitní, silná osobnost s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi
* ochota k občasným pracovním cestám - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu) - 3 dny zdravotní volno / Sick Day - intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum - hrazené jazykové kurzy - mobilní telefon, notebook
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou