Nabídka práce > Pracovník expedice(logistiky) - 140-150Kč/h - Praha 4 - dlouhodobě

Pracovník expedice(logistiky) - 140-150Kč/h - Praha 4 - dlouhodobě

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se dodáváním armatur, komponent, čerpadel, přístrojů a zařízení, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici PRACOVNÍK EXPEDICE.

Nejedná se o práci běžného pickera, po zaučení zodpovědnost za svěřené činnosti!

Náplň práce:

- příprava zásilek dle objednávky

- kontrola zboží

- evidence ve skladovém SW

- kompletace a příprava k odeslání

- objednání dopravce

Požadavky:

- středoškolské vzdělání technického směnu velkou výhodou

- uživatelská znalost práce na PC

- možnost docházet 2-3 týdně (celkem 25hodin) dlouhodobě - podmínkou!

- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

- mzda 140Kč/h hrubého (po zaučení 150Kč/h)

- firemní benefity

- možnost osobního a profesního růstu, školení, vzdělávání

- zázemí stabilní prosperující české společnosti

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 140
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4