Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ | komplexní účtování

FINANČNÍ ÚČETNÍ | komplexní účtování

Náplň práce

MÁ DÁTI / DAL je jistota každé účetní. Tak co by mělo být jinak, pokud potřebujete pracovní změnu? Často to bývá styl práce nebo prostředí... Co byste řekli na práci účetní, kde
- budete řešit komplexní účetnictví od A do Z
- můžete získat nové zkušenosti z nadnárodní společnosti
- budete mít svou oblast zákazníků, kterou budete mít pod palcem samostatně
- a přitom nebudete sedět v kanceláři sama, protože kolem sebe budete mít menší tým kolegů

Jestli je tohle Váš šálek kávy, pošlete mi svůj životopis.

Co bude náplní Vaší práce:
- komplexní vedení účetnictví
- příprava a zúčtování účetních podkladů
- daňová oblast (DzP PO, DPH)
- příprava na audity a spolupráce s auditory
- komunikace s odběrateli a dodavateli
- reporting, finanční analýzy

Požadavky

- min. SŠ ekonomického směru
- komplexní znalost účetnictví
- 2 roky a více praxe na úrovni samostatné účetní
- znalost daňové problematiky (DzP PO, DPH)
- AJ je výhodou, alespoň základy
- komunikativnost, asertivita, týmový duch
- schopnost pracovat na zadaných úkolech přesně a samostatně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - individuální mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností - roční bonus - pružná pracovní doba - příspěvek na jazykové kurzy - pravidelné firemní akce
  • Místo pracoviště: Humpolec