Nabídka práce > Zástupce vedoucího údržby

Zástupce vedoucího údržby

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici v údržbě? Vlastníte Osvědčení o zkoušce podle vyhlášky č. 50 /78 Sb. § 7? Rozumíte prostředí Simatic S7, TIA Portál, Allen Bradley?

Pojďte to tedy zkusit s námi. Co má zástupce vedoucího údržby na starost?

- Zajišťuje dodržování všech předpisů společnosti týkajících bezpečného provozu zařízení, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí.
- Zodpovídá za chod údržby v rámci politiky a rozpočtu společnosti
- Zodpovídá za plnění programu plánované a preventivní údržby.
- Zodpovídá za správné provedení oprav v souladu s manuálem výrobce, zkušenostmi a pracovními postupy.
- Spolupracuje s vedoucím údržby, projektovým koordinátorem a s dodavateli při zavádění nového provozu a zařízení.
- Provádí analýzy poruch a problémů a navrhuje opatření na zlepšení technického stavu zařízení a systému práce.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Vaše CV.

Požadavky

- Vyhláška 50/78 Sb. § 7
- Znalost řídících systémů (SIMATIC S7, TIA Portál, Allen Bradley)
- Znalost AJ slovem i písmem
- Znalost normy ISO IATF 16949, ISO 14001
- Znalost výrobních procesů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvky na stravování - jazykové kurzy - příspěvek na penzijní připojištění - zázemí stabilní nadnárodní společnosti - příjemné pracovní prostředí - přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Hradec Králové