Nabídka práce > Vedoucí údržby a správy budov | mimo automotive

Vedoucí údržby a správy budov | mimo automotive

Náplň práce

Máte praxi jako vedoucí údržby nebo správy budov? Pak nám reagujte na tuto zajímavou příležitost!

Vaší náplní práce bude:
* plánování a provádění preventivní údržby
* budgeting
* sledování nákladů na opravy strojů a zařízení
* jednání s externími partnery
* vedení týmu podřízených (cca 7 lidí)
* standardizace procesů a jejich zlepšování
* implementace nových technologií a zařízení
* implementace legislativních požadavků (BOZP, PO, EMS) napříč organizací
* organizace provádění revizí a kontrol všech zařízení

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* zkušenosti v oblasti správy budov nebo údržby strojů
* alespoň dva roky praxe na obdobné pozici
* praxe s vedením menšího týmu
* zkušenosti v oblasti BOZP nebo PO
* znalost práce v SAP, MS Office
* vyhláška č.50, §6 a výše výhodou
* preciznost, logické myšlení
* zaměřenost na procesy, znalost principů industry 4.0

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Pružná pracovní doba 5 týdnů dovolené Penzijní / životní pojištění Stravenky Zvýhodněné tarify od Vodafonu Výběr nápojů na pracovišti Očkování Bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov