Nabídka práce > INŽENÝR VÝVOJE MATERIÁLU

INŽENÝR VÝVOJE MATERIÁLU

Náplň práce

Náplň práce:
- řízení samostatných projektů vývoje materiálů
- komunikace se základním vývojem
- koordinace projektů
- návrh a realizace projektů vedoucích ke zlepšování kvality současných materiálů
- návrh a realizace projektů vedoucích ke snižování materiálových nákladů
- řízení spolupráce s vysokými školami a výzkumnými ústavy

Požadavky

- vzdělání VŠ materiálové inženýrství (chemie, fyzika), PhD vítán
- plynulá angličtina na komunikační úrovni
- znalost fyziky, popř. chemie pevných látek
- schopnost projektového řízení týmů
- systémový přístup, logické uvažování
- praxe vítána

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zaškolovací program přizpůsobený úrovní znalostí a zájmu kandidáta - spolupráci s kolegy a týmy ze zahraničí - dovolená 25 dnů - kurzy angličtiny zdarma - multiSport kartu za 400 Kč/měsíc - neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc - příspěvek na pen
  • Místo pracoviště: Šumperk