Nabídka práce > Area Sales Manager- technický produkt

Area Sales Manager- technický produkt

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti technického produktu a rádi byste je využili pro práci v zajímavé společnosti? Rádi komunikujete s klienty, ale jste schopni komunikace i s dodavateli a subdodavateli? Máte dobrý technický backround a nevadí Vám cestování v rámci Moravy a část Čech? Pro významnou společnost hledáme kandidáta na pozici "AREA SALES MANAGER - technický produkt".
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenost s prodejem technického produktu
* velmi dobré komunikační a prodejní schopnosti
* silná orientace na zákazníka a výsledek
* řidičský průkaz sk. B
* schopnost samostatného rozhodování

Výhodou:

* komunikativní znalost anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zajímavé mzdové ohodnocení * 5 týdnů dovolené * Vozidlo i k soukromým účelům * Obchodní školení * Práce se zajímavým produktem pro zajímavou společnost
  • Místo pracoviště: Olomouc