Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA

LEAN SPECIALISTA

Náplň práce

Cílem této pozice je provádění činností, které se týkají výrobních systémů a dosahování jejich kvality, ceny a termínu.

Budete:
- navrhovat nové oblasti zlepšování v rámci výrobních systémů
- zajišťovat a koordinovat vzdělávání související s výrobními systémy
- koordinovat plány týkající se výrobních systémů a sledovat dosahování jejich cílů.
- poskytovat podporu inženýrským činnostem při zlepšování procesů
- dbát na bezpečnost svou a osob dotčených těmito činnostmi plněním daných norem nebo preventivních opatření

Požadavky

- ukončené středoškolské vzdělání
- znalosti výrobních procesů a jejich zlepšování (Lean, Kaizen...)
- znalost anglického jazyka na takové úrovni, abyste byli schopni v něm komunikovat na každodenní bázi
- předchozí zkušenosti ve výrobní společnosti na obdobné pozici
- ochota občasného cestování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky - roční bonus - Flexipassy - firemní akce
  • Místo pracoviště: Prostějov