Nabídka práce > ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ| ČB

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ| ČB

Náplň práce

Chceš získat praxi v oblasti administrativy? Komunikace v anglickém jazyce ti nečiní potíže? Výborně, máme něco přesně pro tebe!

Hledáme absolventy, či zkušené kandidáty na pozici "ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK s AJ"

Co Tě čeká:

- vyřizování e-mailové a telefonické komunikace v angličtině
- organizace ubytování a taxi služeb pro návštěvy a zaměstnance firmy
- zajišťování chodu kanceláře (objednávání kancelářských potřeb, údržba firemních prostor a pod.)
- úzká spolupráce s vedením firmy a zaměstnanci kanceláře
- komunikace se správcem budovy

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- anglický jazyk na komunikativní úrovni - min. úroveň B1+
- praxe na obdobné pozici výhodou
- praxe s MS Office - Excel, Word
- příjemné, reprezentativní vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 24000 CZK do 26000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat (50-100% tvoji měsíční mzdy podle délky zaměstnání ve firmě) - Stravenky v hodnotě 110 Kč/den - Příspěvek na dopravu ve výši 1 Kč/1 km. - 25 dní dovolené s 50% příplatkem - 2 Sick day/rok - Tréninkový program - Jazykové kurzy - Flexibilní
  • Místo pracoviště: České Budějovice