Nabídka práce > TECHNOLOG / PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

TECHNOLOG / PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

Náplň práce

Špičková strojírenská společnost, která má dlouholetou tradici, skvělé pracovní prostředí a moderní technologie, hledá PŘÍPRAVÁŘE VÝROBY!

Budete zodpovědný za přípravu výroby na základě výkresové dokumentace, objednávky dílů a materiálu, komunikaci s externími dodavateli, zadávání dat do systému.

Výběrové řízení i nadále probíhá, všechny došlé životopisy a žádosti budou zodpovědně vyhodnoceny a zpracovány online.

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření bude stačit
* zkušenosti s přípravou výroby jsou nutností
* zkušenosti s výrobou kovů
* znalosti procesů svařování velkou výhodou
* znalost AutoCAD
* znalost práce s technickou dokumentací
* alespoň mírně pokročilá úroveň AJ
* zkušenost s nějakým ERP systémem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * stravenky * 25 dnů dovolené v závislosti na délce prac.poměru * důchodové a životní pojištění * benefity ve formě sportovního vyžití * jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek