Nabídka práce > TECHNIK INTERNÍ KVALITY

TECHNIK INTERNÍ KVALITY

Náplň práce

Pro stabilní společnost mimo automotive hledám šikovného kolegu / kolegyni do oddělení kvality. Máte vzdělání nebo zkušenosti v oblasti kvality? Zajímá Vás práce, kde budete částečně řešit administrativu, ale přitom nebudete jen sedět na židli, protože budete v denním kontaktu s výrobou? Pak nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:
- zabezpečení interní kvality ve výrobě
- kontrola a následné uvolnění výrobků a komponentů
- záznam, sledování a vyhodnocení ukazatelů kvality
- evidence neshod kvality
- návrh a realizace nápravných opatření
- komunikace napříč firmou

Požadavky

- technické vzdělání nebo praxe ve výrobní kvalitě
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost základních nástrojů řízení jakosti
- ochota práce ve 2 směnném provozu (R + O)
- MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - měsíční bonusy a osobní ohodnocení - Kafeterie - příspěvek na penzijní připojištění - odborné vzdělávání - příspěvek na firemní stravování
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod