Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ pro oblast Vysočina

STAVBYVEDOUCÍ pro oblast Vysočina

Náplň práce

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.
Pro společnost, která se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem nově hledáme kandidáta na pozici:

Stavbyvedoucí pro oblast Vysočina.

Co bude náplní Vaší práce?

* Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů
* Koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
* Komunikace s ostatními úseky společnosti
* Řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami
* Odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO – řízení jakosti, ISO, ČSN atd

Nástup mižný ihned.

Požadavky

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

* Min. SŠ vzdělání stavebního směru
* Perfektní orientace v projektové dokumentaci
* Výborné komunikační a organizační schopnosti
* Odolnost vůči stresu, aktivní přístup, samostatnost
* Dynamický přístup a časovou flexibilitu
* Řidičské oprávnění skupiny B
* ČKAIT - výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout za dobře odvedenou práci? * Práci v dynamickém prostředí * Zajímavé platové ohodnocení + bonusy za plnění termínů * Práci na zajímavých a rozmanitých projektech * Možnost profesního a kariérního rozvoje
  • Místo pracoviště: Jihlava