Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ - služební auto

STAVBYVEDOUCÍ - služební auto

Náplň práce

Příležitost pro STAVBYVEDOUCÍ s praxí, ideálně výrobních hal či zemědělských budov. Zakázky jsou po celé ČR, proto je nezbytná velká míra flexibility. Zpravidla ochota trávit 4 dny v týdnu na stavbě.

- dohled na stavebními projekty ve svěřené lokalitě
- koordinace dodávek a materiálů od dodavatelů
- vedení pracovního kolektivu
- kontrola prováděné práce, dodržování BOZP a PO

Požadavky

- vzdělání ve stavebním oboru
- praxe na pozici stavbyvedoucí
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- flexibilita
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 32000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - služební vůz - mobilní telefon i k soukromým účelům - bezplatné právní poradenství - firemní akce a další firemní benefity
  • Místo pracoviště: Třebíč