Nabídka práce > STAVEBNÍ KONZULTANT/KA #CAD #stavebnictví

STAVEBNÍ KONZULTANT/KA #CAD #stavebnictví

Náplň práce

HLEDÁME POSILU DO TÝMU - STAVEBNÍHO KONZULTANTA/KU! :)

Pokud se orientujete ve statice nebo stavební fyzice a umíte pracovat v CADu, neváhejte a dejte nám o sobě vědět! :)

Co Vás na této pozici čeká?

* podpora pro obchodní oddělení z pohledu techniky
* komunikace s projektanty, architekty, statiky a montážními firmami
* konzultace projektů
* statické posudky
* tvorba školení a prezentací

Požadavky

* VŠ vzdělání stavebního směru
* aktivní znalost programu AutoCad
* znalost angličtiny (denní využití)
* ŘP sk. B - aktivní řidič – služební cesty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * závodní stravování * systém Cafeteria * jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Hradec Králové