Nabídka práce > STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - POUZE 2.SMĚNY

STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - POUZE 2.SMĚNY

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti strojní údržby?

Když slyšíš seřizování strojů nenaskakuje Ti husí kůže?

Tak hledáme právě Tebe!
Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají chuť a motivaci získávat zkušenosti.

Zašli životopis a ukaž, že na to máš!

Náplň práce:
- opravy a seřizování strojních zařízení (plnící,etiketovací,atd.)
- výroba dílů z nerezového materiálu
- pravidelné kontroly strojů a zařízení
- evidence údržby a informace o funkčnosti strojů a zařízení

Požadavky

- SOU technického směru (zámečník, mechanik, mechanik,opravář zemědělských strojů aj.)
- práce na 2 směny (ranní, odpolední)
- základní znalost MS Office
- technické myšlení
- manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 28500 CZK do 33500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pohyblivá složka mzdy v závislosti na vašem výkonu - týden dovolené navíc - závodní stravování - možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu - zaměstnanecký servis (praní prac. oděvů,nápoje) - kvalitní zaškolení (možnost odborného rozvoje)
  • Místo pracoviště: Strakonice