Nabídka práce > SPECIALISTA ADMINISTRATIVY|MOŽNOST HOME OFFICE|

SPECIALISTA ADMINISTRATIVY|MOŽNOST HOME OFFICE|

Náplň práce

Domluvíš se německy a angličtinu ovládáš alespoň na úrovni B1?
Pokud Tě láká působení ve společnosti, která nabízí kariérní růst a nespočet benefitů, neváhej a ozvi se.

Hledáme absolventy i zkušené kandidáty na pozici "SPECIALISTA ADMINISTRATIVY"

Náplň práce:
* komunikace se zákazníky a dodavateli
* správa dat dodavatelů, odběratelů
* práce v interní databázi
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* německý jazyk na komunikativní úrovni - min. úroveň B1
* anglický jazyk min. na úrovni B1
* praxe a zkušenosti s MS Office - Excel, Word
* pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba * možnost práce z domu - HOME OFFICE (až 3 dny v týdnu) * příspěvek na volnočasové aktivity * možnost využívat relaxačních prostor společnosti * možnost kariérního růstu * firemní vzdělávání/školení * moderní
  • Místo pracoviště: Ostrava