Nabídka práce > HLAVNÍ ÚČETNÍ

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce

Baví Vás čísla a chtěli byste působit v oblasti módy?

Hledáme zkušeného člověka, ale dáme prostor i méně zkušenému kandidátovi, který má chuť se zapracovat na finančním oddělení.

Co Vás na pozici čeká?

- komplexní vedení účetnictví
- zpracování DPH
- účtování dohadných položek, kurzových rozdílů
- měsíční a roční závěrky
- komunikace s mateřskou společnosti, přepravci, zákaznickým servisem

Preferujeme nástup IHNED.

Požadavky

- ekonomické vzdělání
- zkušenosti s kompletní účetní agendou
- středně pokročilá úroveň AJ - písemná forma

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - příspěvek na stravování - služební mobilní telefon - jazykové kurzy - po zapracování možnost částečného home office
  • Místo pracoviště: Hradec Králové