Nabídka práce > NÁKUPČÍ S AUTEM | DŘEVO | BEZ JAZYKA

NÁKUPČÍ S AUTEM | DŘEVO | BEZ JAZYKA

Náplň práce

Rád/a pracuješ se dřevem? Tahle práce Ti prostě voní?
Máš praxi nebo vystudovaný obor lesnictví/dřevařství apod.?

Pak je tato příležitost přesně pro Tebe!

Budeš:
- komunikovat se stávajícími dodavateli (převezmeš portfolio)
- se aktivně rozhlížet/vyhledávat nové dodavatele v oboru dřevěného recyklátu
- zodpovídat za kvalitu dřeva, recyklátu
- pracovat v interním systému, spravovat a aktualizovat data, reportovat vedení.

Cizí jazyky zde nepotřebujeme!

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (obor lesnictví/dřevařství výhodou) nebo předchozí praxe na pozici nákupčí
- AJ nebo NJ - základy
- velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- samostatnost, aktivní přístup
- MS Office (Excel!)
- časová flexibilita a ochota pravidelně cestovat
- ŘP sk. B - aktivní řidič - cestování po ČR

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - osobní automobil i pro soukromé účely - mzda dohodou dle předchozích zkušeností v oblasti nákupu - pravidelné měsíční bonusy a prémie - profesní vzdělání, možnosti jazykových kurzů - příspěvek na stravování - ubytování/příspěvek na ubytování
  • Místo pracoviště: Jihlava