Nabídka práce > Lékarník asistent/ Lékárnice asistentka

Lékarník asistent/ Lékárnice asistentka

Náplň práce

Pro ústecký kraj hledám, Lekárníky asistenty. Pokud Máte vystudovanou VŠ obor farmacie, pak jste tím pravým kandidátem.

Kam hledáme:
Varnsdorf, Chomutov, Teplice, Louny, Žatec, Rumburk

Nápň práce:

- komunikace s klienty, komunikace s dodavateli
- poskytování kvalitní péče klientům
- vyhledávání nejvhodnějšího řešení pro pacienty

Požadavky

Požadujeme:
- vystudovaná VŠ v oboru Farmacie
- chuť se vzdělávat
- poskytování kvalitní péče
- hledáme jak absolventy tak i ostřílené odborníky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - uhrazení členského příspěvku ČLnK - příspěvek na bydlení nebo služební byt - příspěvek na dojíždění - příspěvek na přestěhování - jistota a stabilita práce - školení a vzdělávání - stravenky v hodnotě 120 Kč, týden dovolené navíc - slevy na zaměstn
  • Místo pracoviště: Teplice