Nabídka práce > Betriebsleiter

Betriebsleiter

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením týmu (až 35 lidí)?

Domluvíte se německy?

Máte již zkušenosti s podobnou pozicí?

Pokud ano, tak pokračujte ve čtení!

Hlavní zodpovědnosti:
* Úzká spolupráce s jednatelem společnosti, spolupráce s obchodem a dalšími odděleními.
* Řízení oddělení nákupu - jednání s dodavateli atp.
* Řízení výroby - zodpovědnost za roční projekty s účelem inovovat výrobu. Mít nad výrobou zodpovědnost z hlediska finančního a ekonomického. Dále spolupracovat v rámci krizových situací s kolegy v Německu.
* Řízení logistiky a expedice - zodpovědnost za dodávky materiálu, za přepravce aj.
* Zodpovědnost za oddělení laboratoře - kontrola kvality, dodržování norem ISO 9000 atd.

Požadavky

Kdo jste?
* Máte zkušenost na obdobné pozici min. 5 let.
* Zvádnete se s Němci domluvit německy, nemusíte být ale gramatický mág!
* Dokážete řídit a vést tým - až 35 lidí (5 přímých podřízených).
* Prošel jste firmou s technickým produktem - stavebnictví, stavební chemie, automotive atp.
* Zkušenost na pozici, která zahrnovala nákup, logistiku/expedici, řízení výroby atp.
* Týmový hráč, komunikativní, empatický člověk, co si potrpí na dobré mezilidské vztahy.
* Máte ambice do budoucna postoupit na pozici v čele společnosti, nicméně víte, že trpělivost se vyplatí a nechcete vše hned.
* Se znalostí ISO 9000 budete napřed oproti jiným kandidátům.
* Pokud máte zkušenost s jednáním s Němci, bude to velkou výhodou.
* Výhodou bude i obchodní background.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Roční bonus * Stravenky * Auto i pro soukromé účely * Telefon, notebook * Příležitostný home office * Příspěvek na životní připojištění * Sleva na firemní výrobky
  • Místo pracoviště: Beroun