Nabídka práce > VÝROBNÍ ŘEDITEL | POLSKO

VÝROBNÍ ŘEDITEL | POLSKO

Náplň práce

Jste nadšenci pro nové technologie? Je pro Vás elektromobilita tak lákavá, že jste ochotní balit kufry a stěhovat se do Polska? Jestli jste už měli možnost řídit výrobní tým s více než 600 zaměstnanci v oboru automotive, tak začněte balit!

Pro firmu s několika výrobními závody v Polsku hledáme VÝROBNÍHO ŘEDITELE!

Na pozici budete zodpovědní za:
- vedení celého výrobního závodu
- dohled nad výrobními plány a jejich plněním
- řízení výrobního týmu o více než 600 lidech
- dohled nad výrobním zařízením
- dohled nad efektivitou a optimalizaci výroby
- dodržováním norem kvality a výroby
- vytváření a hlídaní plnění rozpočtu
- komunikaci se zahraničním managementem společnosti

Očekávaný nástup: druhý kvartál roku 2021.
Pohovory probíhají online.

Požadavky

- VŠ vzdělání II. stupně v oboru elektronika, mechatronika, řízení výroby, kvalita, chemie, automatizace, robotika apod.
- plynulá znalost angličtiny
- předchozí dlouhodobé působení u jednoho zaměstnavatele
- alespoň 10 let ve vedení výrobní společnosti, z toho alespoň 5 let v automotive (Tier I, OEM)
- výhodou zkušenost z výroby v oblasti elektroniky
- zkušenost s vedením projektů
- znalost automotive standardů v oblasti kvality - IATF 16949, VDA
- velmi dobrá znalost nástrojů LEAN
- výhodou znalost TPM, ERP, SAP
- analytické myšlení, samostatnost, flexibilita, proaktivita
- manažerské a komunikační dovednosti
- zkušenost z mezinárodního prostředí
- ŘP sk. B
- ochota relokovat se do Polska

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 130000 CZK do 160000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonus - měsíční bonus - relokační balíček - služební vůz - zdravotní starostlivost
  • Místo pracoviště: Olomouc