Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER - PŘEROV

FINANČNÍ CONTROLLER - PŘEROV

Náplň práce

- pravidelné měsíční a ad- hoc reporty pro vedení společnosti,
- kalkulace, analýzy, vyhodnocování,
- spolupráce na tvorbě rozpočtu společnosti,
- administrace a rozvoj reportingových systémů,
- komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
- ostatní činnosti dle aktuálních potřeb finančního oddělení

Požadavky

- VŠ vzdělání v oboru finance / ekonomika / účetnictví je podmínkou
- praxe alespoň 2 roky v účetnictví a controllingu,
- znalost angličtiny slovem i písmem, převážně pro emailovou komunikaci a komunikaci s vedením
- pokročilá znalost MS Office, zejm. excel pro práci s daty, kontingenční tabulky
- analytické schopnosti, logické myšlení, spolehlivost, přesnost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky/příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
  • Místo pracoviště: Přerov