Nabídka práce > TECHNICKÝ DESIGNÉR | JUNIOR

TECHNICKÝ DESIGNÉR | JUNIOR

Náplň práce

Připravuješ se na práci v konstrukci? Tak to potřebuješ průpravu! Pošli nám svůj životopis a my tě naučíme vše, co budeš potřebovat na pozici TECHNICKÉHO DESIGNÉRA.

Co budeš u nás dělat?
- zpracovávat požadavky od zákazníků - vizualizace projektů ve 2D a 3D
- spolupracovat s obchodním oddělením, výrobou a konstruktéry
- pracovat na atypických projektech, nejsme žádná sériová výroba
- neustále se vzdělávat a sbírat nové zkušenosti

Požadavky

Co Ti nesmí chybět:
- znalost AJ alespoň na úrovni B1
- čtení technické dokumentace, výkresů
- znalost kótování
- práce na počítači (DWG, Adobe Reader)

Co bude výhodou:
- znalost NJ
- technické vzdělání
- zkušenosti s grafickými softwary (SketchUp, Layout, DraftSight)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 23000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy a prémie - příspěvek na dovolenou - závodní stravování - stravenky - pracovní smlouva na dobu neurčitou - Cafeterie
  • Místo pracoviště: České Budějovice