Nabídka práce > INŽENÝR VÝROBNÍ KVALITY | KLÁŠTEREC

INŽENÝR VÝROBNÍ KVALITY | KLÁŠTEREC

Náplň práce

Pohybujete-li se v oblasti výrobní kvality a hovoříte k tomu plynule německy nebo anglicky, přidejte se k nám! Nejsme automotive a hledáme inženýra výrobní kvality, jehož náplní práce bude:

* zajišťování výrobních procesů a dokumentace
* podpora při zavádění nových výrobků
* zajištění školení zaměstnanců v oblasti kvality
* sledování a analýza kvalitativních ukazatelů
* aplikace nových SW nástrojů v oblasti kvality
* identifikace a korekce procesních vad v průběhu výroby a oprav

Požadavky

Inženýr výrobní kvality musí mít:

* min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
* praxi inženýra kvality alespoň 2 roky
* znalost statistických metod (SPC, Pareto analýza, MSA)
* znalost nástrojů FMEA, 8D, Ishikawa, 5P, PPAP
* úrověň práce s technickou dokumentací na denní bázi
* orientaci v ISO 9001
* schopnost dorozumět se bez problémů německy nebo anglicky
* schopnost komunikace v českém jazyce samozřejmostí
* znalost MS OFFICE (kontingenční tabulky)
* aktivní řidičské schopnosti (sk. B)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené po roce spolupráce * pružná pracovní doba pro THP pozice * čtvrtletní a roční bonusy * unišek za nemarodění * Globus karta * stravenky 70 Kč * příspěvek na penzijní pojištění po dvou letech spolupráce * fyzioterapeutický program *
  • Místo pracoviště: Chomutov