Nabídka práce > MISTR | VOLNÉ VÍKENDY | HUMPOLECKO

MISTR | VOLNÉ VÍKENDY | HUMPOLECKO

Náplň práce

Jste schopný mistr, který umí řídit tým lidí a zároveň jste technik, který se umí postarat o bezproblémový chod linky? Tohle je Vaše šance na změnu, tak nám pošlete životopis.

Vaším úkolem bude:
- povedete tým lidí ve dvousměnném režimu
- samostatná zodpovědnost výrobní divizi montáž + povrchové úpravy
- organizace práce, hodnocení a motivace zaměstnanců
- dohled na kvalitu, dodržování BOZP a PO
- personální úkoly (docházka, plánování směn)
- úzká spolupráce s výrobním manažerem + úsekem údržby
- kontrola plynulého chodu výrobních linek a podílení se na technických úkolech

Požadavky

- SŠ vzdělání, popř. vyučen
- min. 2 roky praxe s vedením týmu na pozici mistr / vedoucí výroby
- osobnostní předpoklady pro vedení týmu lidí
- organizační schopnosti, přirozená autorita
- ochota podílet se na technických úkolech v rámci výroby / údržby
- zkušenosti s povrchovou úpravou / lakováním výhodou
- časová flexibilita, schopnost nést odpovědnost
- ochota pracovat ve směnném provozu
- AJ nebo NJ je výhodou
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností - dovolená navíc - notebook, mobil - stravenky - jazykové kurzy - firemní akce
  • Místo pracoviště: Humpolec