Nabídka práce > PROCESS ENGINEER

PROCESS ENGINEER

Náplň práce

Do firmy se sídlem v Mostě hledáme procesní inženýra.

Náplň práce:

Koordinace, řízení a optimalizace pracovních a technologických procesů;
Plánování, nastavování, realizace kontrolních opatření pro zajištění výrobních procesů a kvality výrobků;
Příprava a změny technické dokumentace;
Navrhování, analýza a realizace nových výrobních programů a zařízení.

Požadavky

-VŠ (strojní nebo elektro) nebo SŠ vzdělání s praxí na obdobné pozici min. 3 roky nejlépe v automotive;
-Anglický jazyk – komunikativní a písemná znalost
-Znalost CAD 2D/3D, práce na PC (MS Office);
-Strategické, analytické a systémové myšlení, organizační schopnosti;
-Pro-aktivní přístup k řešení problémů, týmovost, silné povědomí zákaznického přístupu.

Preferujeme:

-Zkušenosti s řízením projektů;
-Znalost výrobních technologií a procesů, technické dokumentace;
-Znalost automatizace, elektro-pneumatiky a senzoriky;
-Zkušenosti v oblasti údržby, preventivní údržby, štíhlé výroby;
-Zkušenosti v oblasti analýzy výrobních procesů a kapacitních výpočtů ve výrobě.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Práci ve stabilní společnosti; Příjemné přátelské pracovní prostředí; Možnost seberealizace; Otevřenou komunikaci; Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů; 5 týdnů dovolené; 13. plat; Příspěvek na dopravu; Jazykové kurzy; Systematické vzděl
  • Místo pracoviště: Most