Nabídka práce > VÝROBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA | 1 SMĚNA

VÝROBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA | 1 SMĚNA

Náplň práce

Ve výrobě jsi jako ryba ve vodě? Pak hledáme možná právě tebe! Budeš mít na starosti například prototypy nových produktů a jejich testování. Budeš v úzké spolupráci s výrobou a kvalitou. A co dalšího tě čeká?

- Programování a nastavování CNC obráběcích center
- Technologické postupy na středisku broušení
- Zajišťování potřebných přípravků
- Zkoušení nových programů a jejcih následná korekce
- Zlepšování pracovišť a jednotlivých kroků ve spolupráci s mistrem

Jsi absolvent? Nevadí! Jestli máš schopnosti a chuť se učit, hodíš se k nám!

Požadavky

Co bys měl/a mít?
- SŠ vzdělání technického směru
- NJ velkou výhodou, alespoň základy
- Znalost tiskáren Latex a MIMAKI výhodou
- Manuální zručnost a logické uvažování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - Mimořádné odměny - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na stravování - Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc - Jazykové kurzy - Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu - Sportovní den pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: České Budějovice