Nabídka práce > TISKOVÝ MLUVČÍ

TISKOVÝ MLUVČÍ

Náplň práce

Máš zkušenosti s působením na obdobné pozici? Domluvíš se na pokročilé úrovni anglicky? Rád bys působil v úspěšné společnosti, která nabízí nespočet benefitů a je schopna Tě náležitě odměnit?

Pak se nám ozvi, možná hledáme právě Tebe!

Náplň práce:
* tvorba tiskových zpráv
* spolupráce s novináři, médii
* realizace firemní PR strategie
* příprava PR akcí

Požadavky

* VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 3 roky
* anglický jazyk na pokročilé úrovni, min. úroveň B2
* výborné komunikační a prezentační schopnosti
* reprezentativní vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15. mzda * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * pravidelné bonusy * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek