Nabídka práce > MISTR | 35 000 Kč

MISTR | 35 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením lidí a nevadí Vám práce v 12-ti hodinovém režimu? Potom nám pošlete svůj životopis!
Hledáme MISTRA do výrobní firmy zabývající se povrchovou úpravou kovů.

Že s tímto oborem nemáte žádné zkušenosti? Nevadí. Vše potřebné Vás naučíme.

Co Vás u nás bude čekat:
- správa personální agendy podřízených zaměstnanců
- výstupní kontrola kvality
- dohled nad výrobním procesem
- organizace a koordinace práce podřízených

Požadavky

- zkušenosti s vedením lidí
- ochota učit se novým věcem
- spolehlivost
- ochota pracovat ve 12-ti hodinovém režimu (krátký/dlouhý týden)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. a 14. mzda docházkový bonus věrnostní odměny příspěvek na stravu příspěvek na penzijní pojištění příspěvek na dopravu výkonnostní odměny možnost pronájmu firemního bytu možnost bezúročné firemní půjčky
  • Místo pracoviště: Humpolec