Nabídka práce > PŘEDÁK NA LINCE | 27 000 Kč

PŘEDÁK NA LINCE | 27 000 Kč

Náplň práce

Děláte si zálusk na pozici mistra, ale chybí Vám potřebná praxe s vedením lidí?
Začněte u nás jako PŘEDÁK NA LINCE a my Vás naučíme vše, co bude potřeba.

U nás budete mít na starosti:
- práci na lince pro povrchovou úpravu kovů
- koordinaci práce manipulantů
- komunikaci s mistrem

Pošlete nám svůj životopis a staňte se hlavou na lince!

Nástup možný ihned.

Požadavky

- spolehlivost
- ochota pracovat ve 12-ti hodinovém režimu (krátký a dlouhý týden)
- ochota se učit
- zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 25000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. a 14. mzda docházkový bonus věrnostní odměny příspěvek na stravu příspěvek na penzijní pojištění příspěvek na dopravu výkonnostní odměny možnost pronájmu firemního bytu možnost bezúročné firemní půjčky
  • Místo pracoviště: Humpolec