Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY s NJ, 40 000 Kč

INŽENÝR KVALITY s NJ, 40 000 Kč

Náplň práce

Hledá se Inženýr kvality s předchozí zkušenosti z výrobní firmy.

Náplň práce:
- Zabezpečení kvality produktu v sériové výrobě a jeho systematické zlepšování
- Řešení a zpracování reklamací
- Analýzy příčin, návrhy nápravných opatření
- Plánování a zajištění kvality produktu ve vývojové/předsériové fázi
- Kooperace na nových projektech v mezinárodním týmu

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- Praxe na obdobné pozici v oblasti kvality
- Komunikativní znalost německého jazyka
- Znalost norem ISO9001 a IATF/ VDA velkou výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: Český Krumlov