Nabídka práce > LOGISTIKA | MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ | NE AUTOMOTIVE

LOGISTIKA | MATERIÁLOVÝ PLÁNOVAČ | NE AUTOMOTIVE

Náplň práce

Krásná moderní výroba, německá kvalita, žádný těžký průmysl ani automotive!
Produkt celosvětové úrovně, který se vyrábí tady na Vysočině!!!!

Hledáme člověka, který má zkušenost s logistikou, nákupem, plánováním, skladovým hospodářstvím ... Takže takového Ferdu mravence :-)

Tato pozice je NOVÁ! A bude tedy tak trochu na TOBĚ, jak to pojmeš ...

Přímý nadřízený (vedoucí logistiky) je v ČR, ale spolupráce s pobočkami v zahraničí bude na denním pořádku.
Bude se nám jednat o úzkou spolupráci s výrobou a kvalitou.
Materiál jsou plastové, hliníkové komponenty, žádné technické složitosti.
Potřebujeme kolegu, který dokáže komunikovat s dodavateli a našimi partnery.
Bude zde velká zodpovědnost za materiálové hospodářství, tok materiálu a dodržování výrobních plánů.

Požadavky

- SŠ/VŠ
- ANGLIČTINA - komunikativní - denní spolupráce s centrálou v zahraničí
- PRAXE min. 5 let ( plánování / logistika / materiálové hospodářství)
- zkušenost z výrobního prostředí
- pokročilá úroveň Excelu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností uchazeče - 13. mzda - dovolená 5 týdnů - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění - příspěvek na stravování - příspěvek na dopravu - firemní akce
  • Místo pracoviště: Pelhřimov