Nabídka práce > SKLADNÍK

SKLADNÍK

Náplň práce

Hledáš stabilní práci jako skladník/ manipulant v Liberci? Máš praxi na VZV a nevadí Ti práce v třísměnném provozu? Pak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

* příjem a výdej materiálu, manipulace se zbožím
* kompletní zprocesování příjmu materiálu (převzetí zásilky, fyzická kontrola, štítkování, práce se čtečkou, uložení materiálu do skladu)
* inventury a vedení skladové evidence
* výdej materiálu do výroby

Požadavky

* praxe na VZV
* znalost MS Office - EXCEL
* práce se čtečkou
* fyzická zdatnost a manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 23000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * zákonné příplatky za směny a přesčasy * 2x ročně flexi pass a další firemní benefity * zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * firemní vzdělávání * možnost profesního r
  • Místo pracoviště: Liberec