Nabídka práce > APLIKAČNÍ INŽENÝR

APLIKAČNÍ INŽENÝR

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektrotechniky? Ovládáte PLC programování a vyznáte se ve schématech a ladder diagramech? K tomu se domluvíte dobře anglicky?

Pak se nám přihlaste na pozici

Vaší náplní práce bude:
* navrhovat systémový aplikační software pomocí PLC programů
* zodpovídat za technickou stránku zakázky
* komunikovat s KAM ohledně specifikace nabídky zákazníkovi
* tvorba schémat
* dohled nad výrobou i kvalitou a podpora při řešení problémů, spolupráce se servisními techniky v případě potřeby
* zlepšování procesů a používaných nástrojů

Požadavky

* VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
* znalost programování PLC
* dobrá znalost průmyslových zařízení, jejich funkcí a ovládání
* schopnost práce se schématy, ladder diagramy
* znalost VF techniky a bezpečnostních norem (SIL) výhodou
* angličtina na komunikativní úrovni (mluvená i psaná forma)
* znalost práce v MS Office, AutoCAD
* schopnost samostatné i týmové práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * závodní stravování * poukázky Flexi Pass * 5 týdnů dovolené * rozvojová školení
  • Místo pracoviště: Liberec