Nabídka práce > Specialista CONTROLLINGU

Specialista CONTROLLINGU

Náplň práce

Umíte dobře pracovat s čísly? Ovládáte MS Excel, SAP a máte chuť zlepšovat procesy? K tomu hovoříte výborně anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Jako SPECIALISTA CONTROLLINGU

budete:
* zpracovávat analýzy a statistiky, reportovat příslušné výsledky managementu
* analyzovat náklady a podílet se na vylepšování procesů
* účastnit se projektů v rámci controllingu
* konsolidovat rozpočty, zpracovávat prognózy a střednědobé plány, vyhodnocovat je
* zajišťovat interní reporting

Požadavky

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* alespoň 5 let v oblasti controllingu
* angličtina na úrovni profesionálního vyjednávání
* výborná znalost MS Office (Excel), SAP
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* schopnost samostatné i týmové práce
* silné analytické schopnosti a ochota zlepšovat procesy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky * 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy * penzijní připojištění * kulturní akce * parkovací místo v centru města * flexibilní pracovní doba * možnost home office (až 2 dny v týdnu)
  • Místo pracoviště: Liberec