Nabídka práce > VEDOUCÍ MATERIÁLOVÉHO VÝVOJE

VEDOUCÍ MATERIÁLOVÉHO VÝVOJE

Náplň práce

- vedení oddělení vývoje materiálů
- zodpovědnost za plnění cílů
- zajištění chodu dvou vývojových laboratoří a provozu jejich zařízení
- řízení vývojových projektů, zodpovědnost za dodržení jejich klíčových parametrů
- vedení a motivace týmu vývojářů a laborantů
- definování technických požadavků pro dodavatele vstupních surovin

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání chemického nebo materiálového zaměření (ideálně zaměření na anorganickou chemii, fyziku pevných látek, nebo materiálovou chemii)
- znalost analytických metod jako DMA, DSC, XRF, SEM/EDX, XRD, mikrostrukturní analýzy
- plynulá znalost anglického jazyka (denní komunikace)
- zkušenost s svedením týmu je výhoda

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolenou 25 dnů - kurz angličtiny zdarma - multiSport karta
  • Místo pracoviště: Šumperk