Nabídka práce > MATERIÁLOVÝ INŽENÝR | PLASTY | PRO ABSOLVENTY

MATERIÁLOVÝ INŽENÝR | PLASTY | PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

ABSOLVENTI POZOR! HLEDÁME POSILY DO R&D TÝMU V MEDICAL VÝROBĚ!

Oč tady běží? O MATERIÁLOVÝ VÝVOJ / ROZVOJ / ZMĚNY / ÚPRAVY - konkrétně PLASTY.

Vaší náplní práce bude:

- vývoj nových výrobků + změny stávajících produktů.
- spolupráce s marketingem a dalšími odděleními v zahraničí.
- vedení vlastních projektů/ úkolů i účast na týmových úkolech.
- spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby.
- zodpovědnost za testování a ověřování funkce produktů.

Požadavky

- VŠ vzdělání ideálně technického/přírodovědného/chemického směru
- praxe při studiu/praxe na stejné nebo podobné pozici (R&D/vývoj/materiálové inženýrství)
- znalost procesů výroby, zkušenost s plasty
- flexibilita a ochota vysokého pracovního nasazení
- plynulá komunikace v AJ slovem i písmem (min. B2)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - smlouva na dobu neurčitou! - možnost profesního růstu/odborná/jazyková školení - zázemí stabilní společnosti na Vysočině! NON - Automotive - výborné výsledky v oblasti výroby v celosvětovém měřítku! - možnost rozvoje v technicky zajímavých oblaste
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou