Nabídka práce > Finanční kontroler

Finanční kontroler

Náplň práce

Využijte skvělé příležitosti pracovat ve stabilní meezinárodní společnosti, a to na pozici Finančního kontrolera.
Vaši práci bude tvořit:
- řízení, koordinace a tvorba finančního plánu
- spolupráce na ceníku produkce reporting, analýza výsledků
- interní benchmarking
- nákladové a finanční analýzy
- implementace interních controllingových procesů

Požadavky

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- AJ na komunikativní úrovni
- praxe 3 roky na obdobné pozici – nejlépe ve výrobním závodě (není podmínkou)
- manažerské dovednosti - schopnost vést tým lidí
- výborná znalost Excelu
- znalost SAPu a Hyperion výhodou
- pečlivost, zodpovědnost
- analytické myšlení, logické uvažování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Benefity: - zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti - možnost profesního rozvoje a seberealizace - zajímavé finanční ohodnocení - soustavné vzdělávání, možnost výuky anglického jazyka - roční výkonnostní bonus - 5 týdnů dovolené - příspě
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem