Nabídka práce > INŽENÝR AUTOMATIZACE

INŽENÝR AUTOMATIZACE

Náplň práce

Zajímáte se o automatizaci? Máte zkušenosti s programováním PLC nebo robotů?

Aktuálně hledáme INŽENÝRA AUTOMATIZACE, který bude mít na starosti jak údržbu stávajících strojů, tak se bude podílet na vývoji nových linek pro nové projekty.

Máte zájem o více informací? Pošlete nám svoje CV!

Požadavky

* minimálně SŠ vzdělání - zaměření elektro
* platná vyhl.50/1978 sb. ,min. §5
* angličtina alespoň na mírně komunikativní úrovni
* znalost PLC programování, základy robotiky
* skvělý technický background
* znalost stavby strojů, linek, jejich údržba
* orientace v pneumatice, senzorice, kamerových systémech, zabezpečení strojů, aj.
* znalost práce s technickou dokumentací, elektroschématy, pneumatickými schématy
* komunikační a organizační dovednosti
* schopnost samostatné i týmové práce
* znalost práce na PC (Ms Office), Autocad
* aktivní řidič - sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * 2x ročně flexi pass a další firemní benefity * zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny * dotované závodní stravování (výběr až ze 7 jídel) * firemní vzdělávání * možnost profesního růstu * parkování v areálu společnosti
  • Místo pracoviště: Liberec