Nabídka práce > PROCESNÍ TECHNOLOG|AŽ 50 000 Kč|

PROCESNÍ TECHNOLOG|AŽ 50 000 Kč|

Náplň práce

Jste profík, který se orientuje v oblasti procesní technologie, oblast automotive je mu blízká a hledáte změnu? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "PROCESNÍ TECHNOLOG|AŽ 50 000 Kč|".

Pracovní náplň:
* tvorba technologických postupů
* specifikace technických parametrů strojů a zařízení
* podílení se na procesu neustálého zlepšování
* podílení se na přípravě finančních projektů
* výběr vhodných strojů a zařízení
* kontrola dodržování technologických postupů ve výrobě

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* zkušenost s působením na obdobné pozici min 1 rok
* znalost MS Office
* organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pracovní smlouva na dobu neurčitou * prémie * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dopravu * příspěvek na stravování * příspěvek na životní a penzijní připojištění * vzdělávání, kariérní růst
  • Místo pracoviště: Nový Jičín