Nabídka práce > TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY SE ZAMĚŘENÍM NA OBRÁBĚNÍ

TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY SE ZAMĚŘENÍM NA OBRÁBĚNÍ

Náplň práce

HLEDÁ SE TECHNIK/ TECHNIČKA KVALITY SE ZAMĚŘENÍM NA OBRÁBĚNÍ!

Náplň práce:
- koordinace týmu měrového střediska na obráběcím středisku
- organizace práce, řízení priorit a reporting
- schvalování prvních kusů při rozjezdu výroby
- vzorkování a kooperační podpora, mezioperační kontrola
- spolupráce při optimalizaci výrobních technologií
- namátkové audity výrobku a spolupráce při analýze příčin
- zavádění nástrojů kvality do interních procesů ve výrobě
- zajištění zero-defect strategie kvality na obráběcím středisku

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis!

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- znalost technologií obrábění kovových materiálů
- praxe v oblasti kontroly kvality ve výrobní společnosti
- znalost metodiky měření přesné výroby (CMM Zeiss výhodou)
- orientace ve výkresové dokumentaci obráběných dílců

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba - Roční bonus - Penzijní připojištění - Dovolená navíc - Výhodný telefonní tarif - Dotované stravování
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí